Hizmetler

ÇAĞLAYANKLİNİK
HİZMETLERİMİZ

Protez Uygulaması ve Ortez Kullanımı

disabled
Diz Üstü Bacak Protezi

Diz eklemiyle kalça eklemi arasında operasyonla yapılan uzuv kaybına diz üstü protez (Trans Femoral Protez) uygulaması yapılır.

prosthesis
Diz Altı Bacak Protezi

Diz eklemi ile ayak bileği eklemi arasında operasyonla yapılan uzuv kaybına diz altı protez (Trans Tibial Protez) uygulaması yapılır.

robotic-arm
Kol Protezi

Elin ve parmakların, bir kısmının kaybedildiği durumda seviyeye ve teknik duruma göre silikon veya mekanik protezler gerçekleştirmek mümkün olabilir.

shoulder
Uzun Yürüme Cihazı

Yürüyüşte destek ihtiyacı duyan, mental yönden ambüle edilebilecek, Spina Bifida, Travmatik Paraleji, Kas distrofileri gibi endikasyonlarda yaygın biçimde uygulanan fonksiyonel yürüyüş cihazlarıdır.

prosthetic
Ortez

Ortez ve destekler, kas iskelet sisteminde oluşan rahatsızlıklar ve yaralanmalarda doktorlar tarafından reçete edilen ve iyileşme sürecine katkıda bulunan medikal cihazlardır.

3023685
Skolyokifoz Korseleri

Skolyokifoz, kamburluk olarak da bilinen, omurganın öne doğru eğilmesiyle ortaya çıkan bir hastalıktır. Bu rahatsızlığın ilerlemesini azaltıcı ve kullanıcının yaşam kalitesini yükselici olarak kullanılan ürüne de skolyoz korsesi denir.

13 yaşımdan beri uzun yürüme cihazı kullanıyorum. İlk defa bu kadar rahatım ve aşırı güvenli hissediyorum. Ekibe teşekkür ediyorum. Daha güzel işlere imza atacağınıza inanıyorum. Saygılarımla
Hanifi Şimşek
Neden Biz

Protez ve Ortezi güvenli ve sağlıklı bir şekilde sunuyoruz.

Çeşitli nedenlerle kol ve bacak uzvunu kaybeden, fiziksel açıdan hareket kabiliyetinden yoksun olan engelli bireylerin yaşam kalitesini arttırmak ve sosyal faaliyetlerini kolaylaştırmak amacımızdır.

Kaliteli Bakım Servisi
Güvenlik Önlemleri
Hasta Bakım Tecrübesi
Hasta Bakım Standartları

Partnerlerimiz

Profesyonel Ekibimizle Tanışın

Bizimle İletişime Geçin

Sohbeti aç
Yardım ister misin?
Merhaba,
Yardım ister misin?